DIAMOND AJANS 2000 yılında kurulmuştur. Tecrübeli, yaratıcı ve amatör ruha sahip uzman kadrosuyla kurulan DIAMOND AJANS; 19. yılında başlangıçta ilke edindiği hızlı ve hatasız, aynı zamanda yaratıcı hizmet, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sunduğu hizmeti doğru fiyatlama anlayışından taviz vermeden sektöründeki öncülüğüne devam etmektedir.

Tamamen kurumsal yapılanma ile hizmet veren DIAMOND AJANS; ekip ruhunu benimseyerek, şahıslarla özdeşleşmeden, kendi markasını yaratmış ve bu sektörde bir ilke imza atmıştır.

Türkiye'nin en seçkin reklam, prodüksiyon ve tekstil şirketlerine hizmet veren DIAMOND AJANS; reklam filmleri, diziler, tv programları ve tanıtım filmleri gibi prodüksiyonlara manken, fotomodel, oyuncu, çocuk oyuncu, çocuk manken, cast, prova mankeni, expozisyon mankeni vb. gibi yetenekler temin etmektedir. Defile, expozisyon, açılış vb. gibi medyada geniş yer bulan organizasyonlara da imza atan DIAMOND AJANS tanınmış birçok markanın sezon kataloglarının çekiminden baskısına kadar olan süreci profesyonelce yönetmektedir. Ayrıca dünyanın önde gelen birçok model ajansı ile kontak halinde olan DIAMOND AJANS direct booking models ve model management alanlarında da kendisinden söz ettirmektedir.

10 bini aşkın aktif kadrosu bulunan DIAMOND AJANS yönlendirdiği işlere kronik olarak gitmeyen veya verim alamadığı hiçbir model veya oyuncuyu katalogunda uzun süre tutmamakta, aktif kadrosunun görsellerini sürekli güncelleyerek müşterilerine cast ve modellerin en güncel video ve resimlerini sunmaktadır.

DIAMOND AJANS kadrosunu oluştururken tüm Türkiye'den gelen binlerce başvuruyu titizlikle inceleyerek; iş disiplini yüksek, profesyonel veya profesyonel olma yolunda ilerleyen, bu sektörde kariyer yapmak isteyen kişileri ayrıştırmakta, bu da DIAMOND AJANS kadrosunun kalitesini artırmaktadır.